Semiramida – Marzenie

299,00 

GENEZA:

Kiedy Ewa Kassala, międzynarodowej sławy pisarka, zaprosiła Five Foule do „zaprojektowania” książkowego, jeździeckiego stroju dla królowej Semiramidy, finalnym efektem tej zaszczytnej współpracy był nie tylko kompletny strój królowej, projekt tkanin New Babylon i cała nowa królewska kolekcja, ale również apaszka z wizerunkiem karego ogiera królowej Semiramidy o imieniu Marzenie.

„Marzenie był najpiękniejszym koniem w Babilonie. Karym ogierem z długą łabędzią szyją, której kształt urzekał wszystkich. Jego smukłe nogi, stawiały foule (zwłaszcza five foule) z taką lekkością, że koń sprawiał wrażenie, unoszącego się jak ptak… Semiramida lubiła wplatać w jego piękną grzywę płatki złota i koraliki z pereł i dobierała mu zawsze sama wystrojenie. Jej ulubionym połączeniem z czarną lśniącą sierścią konia był błękit. Haftowany w motywy kwiatowe wełniany szabrak spinała uprząż zdobiona złotymi koralikami i licznymi złotymi frędzlami. Złote ogłowie lśniło na jego pięknej głowie, zdobione perłami…” Na apaszce zatem spotkaliśmy Marzenie w babilońskim ogrodzie Semiramidy, w otoczeniu kwiatów i wyłaniających się tuż tuż murów bramy Isztar.

Kategoria: Tagi: ,

100% jedwab
made in Poland

PIELĘGNACJA: Zachowaj piękno jedwabiu, przechowując go na płasko i bez wiązania. Unikaj kontaktu z deszczem, wodą i chemikaliami, a w razie potrzeby powierz go profesjonalnej pralni chemicznej.

PREZENT: Wszystkie zamówienia dostarczane są w firmowym pudełku Five Foule. Klient może wymienić prezent.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Apaszka jest ręcznie wykańczana, dlatego podany wymiar może nieznacznie się różnić.

wymiar

53 cm, 67 cm, 87 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Semiramida – Marzenie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *