Nowa kolekcja Finally Fantasy w obiektywie…

Sesja nowej odsłony kolekcji Finally Fantasy odbyła się w zaprzyjaźnionym Salonie Diva w Pszczynie. Miejsce jest absolutnie wyjątkowe – dokładnie jak nasza kolekcja FF – w której dominuje nuta elegancji doprawiona – lekko – odrobiną casualowego klimatu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kobiecy styl to nie tylko ubrania, czy nienaganna fryzura, ale przede wszystkim osobowość, wrażliwość i odwaga. Pamiętajcie, że zwiewna dzikość jedwabiu jest kobiecą siłą… to hasło zostało stworzone specjalnie dla Was, w oparciu o inspiracje, których każdego dnia nam dostarczacie. Jest kwintesencją delikatnego jedwabiu, który w połączeniu z kobiecą siłą staje się symbolem energii i optymizmu…a tym właśnie emanują konie. Każdy z nich jest piękny i wyjątkowy, każdy ma „to coś”, a tylko od nas samych zależy, na czym się skupimy. Tę niezwykłą konną energię wkomponowaną w nowoczesne geometryczne wzory chust i apaszek pragniemy przekazać każdej z Was, każdej z wyjątkowych Klientek Five Foule.

W takich oto okolicznościach, z tak pięknym przesłaniem na ustach postanowiliśmy przybliżyć Wam dwa nowe modele Finally Fantasy: pełną energii, ciepła i radości czerwień przełamaną delikatnym fioletem oraz stonowaną, a jednocześnie ponadczasową czerń z dodatkiem bieli. Pozostałe kolory zaprezentujemy Wam w innym entourage, ponieważ projekt Finally Fantasy przewiduje cykl aż 10 apaszek przedstawiających sylwetki koni, które najbardziej zapadły nam w pamięci!

Dziękujemy Magdalenie Grabowskiej – Romanko za gościnność i udostępnienie Salonu, który zmienił się na kilka godzin w studio fotograficzne. W obiektywie tego dnia ukazały się Agata Tucka-Marek i Ania Dajka. O fryzury zadbał Salon Diva, makijażem zajęła się natomiast Gosia Romanko. Perfekcyjne i gustowne ujęcia wykonała dla nas Kinga Kłaptocz-Drapa.

Finally Fantasy to optymizm i energia dla każdej z Nas! Kolejne modele w obiektywie zaprezentujemy Wam już niebawem! … a tymczasem, jeśli któryś z nich skradł Wasze serce, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Załoga Five Foule

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *